Відомий мультяшний Домовик Нафаня сказав би на це: «Непорядок».

Ми теж так думаємо і радимо здобути цей приємний атрибут домашнього затишку.

Для того, щоб отримати дисконтну картку вам потрібно вдруге замовити послуги служби (за умови, що у вашому місті діє дисконтна програма). Приходячи до вас на замовлення і оцінюючи роботу, майстер сам приносить дисконтну картку.

До того часу поки картка-магніт висітиме на вашому холодильнику, ви матимете 10% знижки на послуги Домової служби.

Картка діє за місцем «прописки» вашого холодильника?. Сусіду чи родичу її бажано віддавати тільки разом з холодильником?.

Якщо ви отримали флаєр на вулиці чи знайшли його в своїй поштовій скриньці – ви стали учасником акції і можете вже з першого разу отримати 5% знижки на послуги майстрів. Якщо впродовж вказаного на флаєрі періоду вам буде потрібен майстер – не вагайтесь, замовляйте майстра.

Зауважимо, що знижки не сумуються. Тобто, якщо у вас вже є магніт служби і ви отримали флаєр, то майстер застосує при оцінюванні більший розмір знижки (10%).

Якщо у вас вже є знижка, а майстер при оцінці роботи її не врахував – дзвоніть диспетчеру. Ми оперативно повернемо акційні кошти.

Домовим майстрам приємно співпрацювати з людьми, які цінують наш сервіс. Ми завжди будемо там, де потрібна наша допомога