Електронні прилади стали незамінною частиною нашого життя. Комп’ютер на робочому столі, мікрохвильова піч та мультиварка на кухні, газова колонка чи бойлер – без усього цього годі уявити справжній комфорт. Що вже казати про смартфон, у котрий всі заглядають щоп’ять хвилин. Тому несправності різноманітних приладів можуть спричинити справжню катастрофу. Втім, хвилюватись не варто, адже при поломці електроніки завжди можна замовити ремонт побутової техніки в Рівному в Домовій службі.

Чому слід звернутись до професійного майстра?

Звісно, багато людей (особливо чоловіків) відчувають потребу самостійно спробувати полагодити електротехніку. Однак тут необхідно враховувати, що брак досвіду та спеціального обладнання часто призводять до різноманітних непередбачуваних обставин. В тому числі, самостійний ремонт інструменту та електротехніки може спричинити як повну поломку самого приладу, так і серйозні травми горе-майстра. Якщо ви любите російську рулетку – сміливо тицяйте викруткою в розетку, в усіх інших випадках краще буде довірити справу професіоналам.

Переваги Домслужби в тому, що в компанії працюють кваліфіковані приватні майстри, у яких є:

 • багаторічний досвід;

 • професійні інструменти та обладнання для діагностики;

 • якісні розхідні матеріали.

Також вони знають, де можна купити хороші комплектуючі, що допоможе вам зекономити. Спеціалісти несуть відповідальність за довірену їм техніку. Таким чином, замовляючи послуги майстрів Домової служби, ви можете бути впевнені в тому, що ремонт буде проведено на найвищому рівні.

Особливості ремонту приладів на дому

Спеціалісти Домслужби виконують ремонт техніки на дому чи в офісі у клієнтів. Перш за все, це економить замовнику час та сили, оскільки відпадає необхідність везти електроприлад у майстерню, після чого забирати його назад. Немає потреби й у пошуку спеціального автомобіля (якщо мова заходить про холодильник чи інше габаритне обладнання). Нарешті, все відбувається у найбільш комфортній для вас обстановці, а під час ремонту можна і далі займатись своїми справами (всі майстри – ввічливі та порядні люди, котрі не заважають клієнтам).

Як зрозуміти, що потрібен ремонт побутової техніки?

Ознаки несправності електроприладів сильно варіюються, залежно від конкретної техніки. Втім, є кілька загальних симптомів, котрі свідчать, що слід замовити послуги професійного електрика:

 • механічні дефекти (вм’ятини та тріщини);

 • прилад не вмикається;

 • погіршення роботи пристрою;

 • не працюють певні режими;

 • під час роботи техніки відчувається запах гарі, з приладу йде дим.

Не відтягуйте з викликом майстра, краще одразу зверніться до спеціалістам – своєчасне усунення неполадок обійдеться значно дешевше, аніж проведення капітального ремонту.

Чому саме Домова служба?

В Тернополі є багато майстрів, однак Домова служба – незвичайний сервіс. Компанія пропонує комплексне рішення побутових проблем. Понад 1000 послуг за одним номером телефону! Також для клієнтів підготували кілька переваг:

 • доступні ціни;

 • знижки постійним замовникам;

 • фіксований прайс;

 • наявність гарантії;

 • можливість замовити виконання робіт навіть у вихідні дні.

Таким чином, якщо потрібен ремонт дрібної побутової техніки в Рівному, звертайтесь до спеціалістів Домової служби. Досвідчені майстри не просто гарантують швидке та якісне розв’язання проблеми, але й позбавлять вас від будь-яких побутових клопотів!