Наш майстер – це не дядько з оголошення.

Скажіть ні п’яним сантехнікам, непунктуальним електрикам та вантажникам, котрі можуть зіпсувати ваші речі при перенесенні. В нашій команді працюють не просто майстри, а справжні Домовики, котрі готові в будь-який момент прийти на допомогу.

 Критерії Домової служби дуже суворі, при прийнятті на роботу ми влаштовуємо справжнісінький кастинг.
Отож, хто такий наш майстер Домової служби:
 Професіонал.
Тут не обговорюється. Кваліфікація і досвід роботи повністю відповідають потребам клієнтів. Диспетчер підбере спеціаліста, котрий навіть із заплющеними очима може зробити необхідну роботу (а, оскільки, очі майстри не заплющують, результат перевершить усі сподівання).

Якщо ми не можемо щось зробити – ми не обманюємо замовників, навпаки, радимо майстерні чи сервіси, де із конкретною роботою впораються краще.

 Інтелігент.
Ніяких «міцних» словечок чи перегару. Ви впускаєте у своє житло не незнайомця, а ввічливого й акуратного професіонала, котрий не просто впорається із завданням, але й не заважатиме вам займатись своїми справами.

Охайна і добропорядна людина.
Якщо наш спеціаліст береться за завдання, він його обов’язково виконує. Всі майстри – люди дії, котрі завжди доводять роботу до кінця. Як і справжні домовики, вони не терплять безлад, а після роботи залишають по собі чистоту й порядок.

Ні, наші майстри – не Супермени, хоча для багатьох таки стають героями-рятівниками.
Просто у них є досвід, знання та вміння для вирішення конкретних ситуацій. При цьому вони дійсно стараються, адже наша мета – не сяк-так впоратись із конкретним завданням, а дійсно допомогти.

 Практично всі наші клієнти стають постійними, що підтверджує професіоналізм наших майстрів.
Переконайтесь у цьому і ви, замовивши одну з більш ніж 1000 послуг на сайті https://domslugba.com