Послуги із ремонту професійних та побутових кавоварок у Рівному

Домова служба пропонує послуги професійного майстра, котрий спеціалізується на ремонті та обслуговуванні кавової техніки.

Ми займаємось обслуговуванням:

·         рожкових (домашніх) кавоварок;

·         професійних кавомашин.

Діагностика та ремонт кавомашин

Перед початком робіт виконується безкоштовна діагностика для визначення причини несправності. Завдяки багаторічному досвіду та професійному обладнанню наші спеціалісти швидко впораються із ремонтом/заміною кабелю живлення, дренажного клапана, датчиків, прокладок, кавомолки та інших вузлів.

За потреби ми самі купимо необхідні запчастини або ж порадимо, де їх можна придбати. Майстер виконає ремонт у зручному для вас місці (вдома, в кафе, офісі чи магазині). Також ви можете доставити кавоварку для ремонту чи обслуговування у нашу майстерню (вул. Княгині Ольги, 8,  кабінет23, місто Рівне)

Обслуговування кавоварок

Щоб кавомашина не ламалась, а приготований напій був максимально ароматним та смачним, раз в 1-2 місяці потрібно виконувати сервісне обслуговування такої техніки. Наш майстер займеться:

·         чищенням заварного пристрою;

·         промиванням молочної та гідросистеми;

·         декальцинацією;

·         заміною фільтра;

·         перевіркою робочих вузлів;

·         налаштуванням апарата.

Письмова гарантія та інші переваги

На послуги надається письмова гарантія строком на 6 місяців. З нами ви можете не сумніватись у стабільній роботі кавомашини. Також Домова служба пропонує:

·         фіксований прайс;

·         виконання робіт навіть у вихідні;

·         прибуття майстра впродовж години чи в інший зручний час;

·         знижки при повторному зверненні.

Не змушуйте себе чи своїх клієнтів чекати. Один телефонний дзвінок, і вже скоро ваш дім, офіс чи заклад наповняться фантастичним кавовим ароматом!